خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
پنج شنبه 2 بهمن 1399

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


به گزارش روابط عمومی در روز گذشته مورخ 98/02/10 مراسم بزرگداشت روز جهانی کارگر به میزبانی دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان ساری و کانون مهندسین ساری و با حضور اعضای هیات رئیسه دفتر نمایندگی و هیات مدیره کانون و جمعی از کارگران نمونه و زحمتکش برگزار گردید.

در این جلسه آقای مهندس پریش نماینده سازمان نظام مهندسی به نیروهای توانمند اجرایی که به عنوان یک زنجیره هستند اشاره داشتند و توضیحی در خصوص طبقه بندی اجتماعی کارگران و جامعه کارگری در طول تاریخ ارائه کردند.

همچنین جناب آقای ربانی، نماینده صنفی کارگری شهرستان ساری خواستار تداوم این جلسات شدند و به مجموعه صنعت ساختمان که به صورت یک پیکره بزرگ است که همه با هم در ارتباط هستند اشاره کردند و در ادامه جناب آقای مهندس شکریان در خصوص رعایت ایمنی و مشکلات در کارگاه ساختمانی نکاتی را بیان داشتند و مهندس ایزدپناه نیز ضمن تشکر از حضار به برخی از پرسش های حضار پاسخ دادند و به این نکته اشاره کردند، آثاری که در شهر خلق می کنیم باید به گونه ای باشند که ماندگار باشند. در پایان از کارگران گرامی توسط رئیس دفتر نمایندگی و رئیس کانون مهندسین ساری با اهداء هدایایی تشکر و قدردانی به عمل آمد.

 

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 11 / 2 / 1398 - 12:26 , تعداد بازدید 564 , آخرین ویرایش 11 / 2 / 1398 - 12:27