خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
جمعه 2 اسفند 1398

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


صد و پانزدهمین جلسه هیات مدیره در تاریخ 98/10/10 برگزار گردید؛

در این جلسه با عنایت به درخواست شماره 107231 مورخ 98/10/04 با انعقاد تفاهم نامه با شرکت ابرسنگ نمایندگی آقای اسماعیل پور به شرح تخفیف ده درصدی به همراه طراحی و حمل رایگان و با مدت زمان خرید ده ماهه موافقت صورت پذیرفت.

با عنایت به لزوم برگزاری مرحله سوم مزایده فروش باشگاه (موضوع مجمع تیر ماه 98) برگزاری مزایده به شرح: آغاز فرآیند آگهی روزنامه در روز پنجشنبه مورخ 98/10/12، پایان مهلت خرید و ارائه اسناد پیشنهادی تا روز دوشنبه 98/10/30 ساعت 14، و بازگشایی پاکت های پیشنهادی در روز سه شنبه 98/11/01، و همچنین با چاپ آگهی مزایده در روزنامه کثیرالانتشار بشیر موافقت انجام شد.

با عنایت به بند 2 صورتجلسه 113 با انعقاد تفاهم نامه با شرکت سفیران رفاه گستر حامی ایرانیان درخصوص ارائه خدمات بیمه درمانی شامل خدمات دندانپزشکی، فیزیوتراپی و ... به شرح لیست ارائه شده و همچنین با شرکت بیمه ای به منظور ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی مطابق با نامه 107228 مورخ 98/10/02 پس از اصلاح کلیه موارد ارائه شده موافقت صورت پذیرفت.

با عنایت به بند 3 صورتجلسه 113 با انعقاد تفاهم نامه با شرکت بیمه ای به صورت هم زمان با انعقاد تفاهم نامه با مجری طرح اجرای آن به منظور انعقاد بیمه مسئولیت مدنی به شرح پیش نویس پیوست موافقت شد.

درادامه، به پیشنهاد کمیسیون آموزش و پژوهش با برگزاری دوره های زیر موافقت صورت پذیرفت:

- دوره معماری و روانشناسی محیط

- دوره واکاوی مبحث 13

- دوره طرح سیستم های نیروی برق و ارتینگ

- دوره سیستم های هوشمند و انتخاب بهینه پروتکل مربوطه در ساختمان

- دوره طراحی آسانسور و پله های برقی

- دوره طراحی سیستم ها و بررسی استانداردهای آتش نشانی و اعلام حریق برای رشته مکانیک

- دوره های رشته عمران با عناوین تکنولوژی بتن کارگاهی، دوره کاربردی مقاوم سازی بتن، طراحی دال های مجوف دو طرفه

- دوره عمومی مهندسی شامل: دوره های مسئولیت حقوقی و بیمه ای مهندسین طراح، ناظر و مجری- دوره گزارش نویسی مهندسی- دوره آموزش بیمه و خسارت های ساختمانی و شرح وظایف مهندسین ناظر و مجری

- دوره پیشنهادی برای رشته شهرسازی دوره اصول و مبانی روش های بازآفرینی پایدار و دوره آشنایی با الزامات عمومی قانون نظام مهندسی

- دوره های خودشناسی و توسعه فردی

همچنین با برگزاری دوره های حسابداری و خدمات مالی پیمانکاری نیز موافقت صورت پذیرفت.

 

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 11 / 10 / 1398 - 9:26 , تعداد بازدید 58 , آخرین ویرایش 11 / 10 / 1398 - 9:41