خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
شنبه 7 خرداد 1401

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


برگزاری جلسه تودیع هیات مدیره دوره هفدهم و بازرسین و معارفه هیات مدیره دوره هجدهم و بازرسین؛

به گزارش روابط عمومی، جلسه تودیع هیات مدیره دوره هفدهم و بازرسین و معارفه هیات مدیره دوره هجدهم و بازرسین، پیرو دعوت قبلی با حضور گرم و فعال اعضای هیات مدیره دوره های هفدهم و هجدهم و بازرسین، مدیران ادواری کانون، اعضای هیات نظارت، اعضای هیات اجرایی انتخابات و پرسنل کانون، عصر روز یکشنبه مورخ 1400/12/15 در محل کانون برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مهندس احتشامی، ریاست کانون ضمن سلام و خیر مقدم به حاضرین، یاد و خاطره مهندسان درگذشته علی الخصوص جناب مهندس اسمعیل خلیقی، از مدیران ادواری کانون را گرامی داشتند.

ایشان در ادامه از اعضایی که با حضورشان در انتخابات باعث برگزاری انتخاباتی پر شور شدند و همچنین از زحمات اعضای هیات نظارت، هیات اجرائی انتخابات و مدیران ادواری کانون تشکر و قدردانی کردند.

سپس با اشاره به عملکرد هیات مدیره دوره هفدهم و چالش هایی که در پیش رویشان بود، از جمله مسائل مالی و مالیاتی کانون و فعالیت ها و اقداماتی که توسط اعضای هیات مدیره دوره هفدهم و بازرسین کانون در این خصوص صورت پذیرفت، تاکید کردند که تمام این اتفاقات میسر نمی شد مگر در سایه همکاری و همدلی بین اعضای هیات مدیره وبازرسین کانون، و در پایان آرزوی موفقیت و پیروزی برای هیات مدیره جدید را خواستار شدند.

در ادامه مهندس صالحی، ریاست هیات نظارت بر انتخابات ضمن عرض سلام و خسته نباشید به اعضای هیات مدیره دوره هفدهم و بازرسین و تبریک به اعضای منتخب دوره هجدهم، ابراز امیدواری برای بهتر شدن وضعیت کانون و به دست آمدن جایگاه ویژه کانون را داشتند.

در پایان جلسه اعطای لوح تقدیر به هیات مدیره دوره هفدهم و بازرسین، هیات نظارت، هیات اجرایی انتخابات و پرسنل کانون توسط تعدادی از مدیران ادواری انجام شد.

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 16 / 12 / 1400 - 12:38 , تعداد بازدید 42