خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
دوشنبه 20 آذر 1402

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


سی و چهارمین جلسه هیات مدیره در تاریخ 1401/10/27 برگزار گردید؛

در ابتدای جلسه به طرح نامه های وارده و اقدامات صورت گرفته در هفته گذشته پرداخته شد. سپس در خصوص اقدامات و مذاکرات صورت گرفته در زمینه برگزاری فستیوال ورزشی به مناسبت روز مهندس توضیحاتی ارائه شد و مقرر گردید نسبت به تهیه پوستر و اطلاع رسانی اقدام گردد.

همچنین با توجه به نامه شورای هماهنگی کانون ها مبنی بر معرفی نماینده جهت حضور در جلسات شورای هماهنگی، مقرر گردید اعضای هیات مدیره در هر جلسه بر اساس آمادگی افراد شرکت و در همان جلسه معرفی گردند و به صورت ثابت فردی معرفی نگردد.

و در ادامه با توجه به مذاکرات صورت گرفته در جلسات قبل در خصوص برگزاری دوره های آموزشی و با هماهنگی های صورت گرفته، مقرر گردید دوره اطفاء حریق با تدریس سرکار خانم کیا قادی در تاریخ 25 و 26 بهمن ماه و دوره گزارش نویسی با تدریس آقای بخشی در تاریخ 8 و 16 بهمن ماه در محل کانون برگزار گردد. همچنین با توجه به درخواست جناب آقای رضویان در زمینه برگزاری دوره آموزشی بهسازی لرزه ای و مقاوم سازی سازه های بتنی و هماهنگی های صورت گرفته با سازمان نظام مهندسی استان و لحاظ نمودن امتیاز ارجاع با برگزاری دوره در تاریخ 24 بهمن موافقت انجام شد.

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 28 / 10 / 1401 - 10:46 , تعداد بازدید 57