خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
شنبه 31 شهريور 1397

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


به گزارش روابط عمومی، پنجمین دوره مسابقات شطرنج بین کانون های مهندسین استان با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران، نوزدهم و بیستم مرداد ماه سال جاری به میزبانی کانون مهندسین ساری، در سالن ساختمان سازمان نظام مهندسی استان، برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات تیم کانون مهندسین ساری به سرپرستی آقای مهندس مهدی گوران اوریمی و با حضور آقایان مهندس رضا نیک زاد مشیری، مهدی گوران اوریمی،علی سلطانی، آرمین علائی بخش در قسمت آقایان و خانم های مهندس مریم جواهریان و مهشید وطنی شهمیرزادی در قسمت خانم ها  در مصاف با 5 تیم از کانون های مهندسین استان با مجموع تیمی در سکوی اول قرار گرفت.

همچنین کانون ساری در مسابقات انفرادی، با حضور آقای مهندس نیکزاد مشیری مقام اول آقایان و در مصاف بانوان با حضور خانم مهندس مریم جواهریان نیز مقام اول را کسب نمود.

در قسمت تیمی کانون مهندسین ساری با بیشترین امتیاز حائز مقام قهرمانی و کانون های مهندسین بابل و چالوس به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب نمودند.

برخود لازم می دانیم از زحمات و تلاشهای کلیه دست اندرکاران برگزاری مسابقات به ویژه سرپرست محترم تیم آقای دکتر مهدی گوران اوریمی و نیز از اعضای کمیته ورزش سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران و  مسئولین محترم برگزاری مسابقات قدردانی نمائیم.

 

 

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 21 / 5 / 1396 - 11:13 , تعداد بازدید 317 , آخرین ویرایش 21 / 5 / 1396 - 14:54