خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
دوشنبه 19 آذر 1397

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


مذاکرات:

مهندس احتشامی در خصوص جلسه مشترک با آقای زرگریان (مشاور مالی) که به اتفاق خانم نوروزی برگزار گردید به هیأت مدیره گزارش دادند.

مهندس احتشامی درمورد تشکیل و برگزاری جلسات کارگروه درآمدزایی بطور مداوم در همه هفته ها در کانون و تأکید اهمیت این کارگروه برای تأمین درآمد پایدار برای کانون مهندسین را در جلسه هیأت مدیره طرح نمودند ومورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مهندس احتشامی در خصوص همکاری با دستگاه های اجرایی و ادارات مانند شهرداری، شهرداری های مناطق، سازمان عمران، اداره مسکن و شهرسازی، آب و فاضلاب، آب منطقه ای، اداره گاز و ... جهت توجه و ترغیب مسئولان ذیربط و مردم در بهره گیری از امکانات علمی و فنی کانون و ... پیشنهاد دادند.

در خصوص تشکیل کمیسیون ها و کیفی سازی فعالیت های آنها توسط خانم مهندی نوروزی مطالبی بیان گردیده و در این خصوص بحث و بررسی صورت گرفت.

مصوبات:

با عقد تفاهم نامه با باشگاه ورزشی آران و شرکت خدمات سیاحتی  و جهانگردی اطلس تور مازند موافقت گردید.

مقرر گردید نسبت به پیگیری مسائل مربوط به اداره دارایی و نحوه ارائه گزارشات به آن اداره در جلسه فوق العاده ای که اعلام خواهد شد بحث و بررسی گردد.

مقرر گردید کمیسیون های کانون با عناوین زیر تشکیل گردد: ( 1- کمیسیون آموزش و پژوهش 2- کمیسیون امور رفاهی و ورزشی 3- کمیسیون روابط عمومی 4- کمیسیون نشریه 5- کمیسیون فرهنگ و هنر 6- کمیسیون ارتباط با صنعت و دانشگاه) و همچنین مقرر گردید از فعالیت تمامی اعضای کمیسیون های گذشته طی نامه ای تقدیر و تشکر بعمل آید. همچنین مقرر گردید نسبت به فراخوان اعضای علاقمند به عضویت در کمیسیون های فوق العاده اقدام لازم صورت پذیرد.

در خصوص بند 1، صورتجلسه شماره 104 مورخ 96/08/16 مقرر گردید ضمن مشورت با کارشناسان امر در خصوص شکایت به دیوان عدالت اداری اقدام لازم صورت پذیرد.

با  پرداخت تنخواه شماره 3 موافقت گردید.

حاضرین: 

 

 

بازرسین اصلی

اعضای اصلی 

مهدی رئیسیان

محسن بدخشان

 

سمیه نوروزی 

 

نیما احتشامی 

 

سبحان مربخش

 

سید محمدرضا تقوی

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 30 / 8 / 1396 - 12:49 , تعداد بازدید 274 , آخرین ویرایش 30 / 8 / 1396 - 12:54