خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
يكشنبه 28 بهمن 1397

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


گزارش برگزاری آیین افتتاح و بهره برداری اولین زمین مینی گلف استاندارد شمال کشور در مجموعه فرهنگی ورزشی کانون مهندسین ساری:

به گزارش روابط عمومی کانون، آیین افتتاح و بهره برداری اولین خانه گلف و باشگاه مینی گلف استاندارد شمال کشور عصر روز چهارشنبه مورخ 96/12/16 در محل باشگاه کانون برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم که با حضور اعضای هیئت مدیره کانون مهندسین ساری، مسئولین هیئت گلف استان، مدیران ادواری کانون و اعضای ساروی هیئت مدیره نظام استان و برخی از مسئولین شهری و ورزشی برگزار گردید، مهندس نیما احتشامی ریاست محترم کانون ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین با معرفی کانون مهندسین ساری به عنوان یک موسسه غیرانتفاعی با بیش از 2500 عضو و با قدمت حدود 30 سال آن را در زمره معدود NGO های با سابقه و تخصصی و با شاکله ای تنومند و استوار برشمردند. ایشان با اشاره به روند خرید زمین، ساخت و بهره برداری مجموعه فرهنگی ورزشی کانون با مساحتی بالغ بر 7000 مترمربع، در دو طبقه و با معماری خاص از آن به عنوان نماد مهندسی شهر و نمونه بی همتایی از تفسیر تشکل های مردمی و نمونه بارزی از فعالیت اجتماعی فارغ از سودجویی یاد کردند.

رئیس هیئت مدیره کانون مهندسین ساری با اشاره به 3 شاخصه ی اقدام گروهی و تصمیم جمعی حدود 2500 مهندس در کنار یکدیگر برای ساخت باشگاه، عدم هرگونه نگاه منفعت طلبانه، سیاسی و شخصی در ساخت آن و نهایتا تأمین منابع مالی و اعتباری ساخت آن تماما از حق و حقوق حرفه ای مهندسان کانون وعدم اخذ کوچکترین حمایت مالی از سایر ارگان ها و بانک ها، آنها را وجه تمایز باشگاه کانون با موارد مشابه خواندند و با اشاره به پتانسیل بالای باشگاه و ورزش گلف به عنوان یک ورزش مفرح و خانوادگی، ضمن تشکر از مشارکت هیئت گلف استان، افتتاح زمین مینی گلف باشگاه را گام دیگری در جهت رسیدن به اهداف عالیه کانون و ارتقای سطح فرهنگ و ورزش شهر برشمردند و ابراز امیدواری کردند که این مجموعه به مکانی مفید و جذاب برای خانواده های ساروی و خانواده های مهندسان عضو کانون تبدیل شود.

در ادامه مراسم آقای حسن پور دبیر هیئت گلف استان به معرفی بیشتر ورزش گلف و بیان مشخصات فنی زمین گلف احداث شده پرداختند. در انتهای مراسم مهمانان با حضور در زمین مینی گلف به آموزش، تمرین و بازی پرداختند.

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 19 / 12 / 1396 - 9:27 , تعداد بازدید 321