خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
دوشنبه 31 تير 1398

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


به گزارش روابط عمومی ، جلسه تودیع هیات مدیره دوره شانزدهم و معارفه هیات مدیره دوره هفدهم عصر روز یکشنبه 97/02/23 در محل کانون برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ، جلسه تودیع هیات مدیره دوره شانزدهم و معارفه هیات مدیره دوره هفدهم، پیرو دعوت قبلی با حضور گرم و فعال اعضای هیات مدیره دوره های شانزده و هفده و بازرسین، مدیران ادواری کانون، اعضای هیات رئیسه مجمع ، اعضای هیات اجرایی انتخابات، پرسنل کانون وهمکاران گروه اجرایی انتخابات، عصر روز یکشنبه 97/02/23 در محل کانون برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای مهندس علی اکبر صالحی رئیس مجمع ضمن عرض سلام و خیرمقدم به حاضرین، موضوع جلسه را مطرح و به منتخبین هیات مدیره جدید تبریک گفتند و از تلاشها و پیگیری های مجدانه هیات مدیره گذشته تقدیر و تشکر نمودند. آقای مهندس اسمعیل خلیقی از مدیران ادواری سخنانی در زمینه مسائل مبتلا به کانون طرح نمودند و با بیانی شیوا نظرات خود را در مورد راهکارهای برون رفت از مشکلات کانونی مطرح نمودند.

در ادامه جلسه یکایک مدیران محترم ادواری مسائل مهمی را شامل اتکا به هویت کانون و بازگشت به اهداف عالیه مندرج در اساسنامه، شفافیت در عملکرد هیات مدیره، تمرکز بر درآمدزائی موثر از طریق آموزش،  کمک گرفتن از مهندسین جوان به عنوان بازوی فکری در کنار برقراری ارتباط مستمر با مدیران ادواری، ارتباط مناسب با مردم و رسیدن کانون به شان و جایگاهی که مرجع مورد تایید کلیه نهادهای مرتبط با مهندسی باشد، اشاره به ضعف های موجود در اساسنامه، استفاده از پتانسیل های علمی، فنی، اجتماعی و فرهنگی بدنه کانون و پرهیز از تکرار اشتباهات گذشته و آزمودن آزموده ها، بیان نمودند. همچنین از زحمات هیات مدیره دوره شانزده که در دوره بحران مالی کانون با درایت و هوشمندی ضمن کاهش هزینه های غیرضروری و اجرای قابل قبول برنامه های کانون ، تلاش و پیگیری موثر در خصوص پرداخت بدهی ایجاد شده به مهندسین داشته اند و از پرسنل همراه و همگام با هیات مدیره تشکر نمودند.  

در ادامه جلسه آقای مهندس احتشامی ریاست هیات مدیره دوره شانزدهم ضمن تاکید بر اینکه آسیب شناسی و بررسی مشکلات و مسائل کانون در برهه اخیر و ارائه راه حل مناسب برای آن،  نیاز به جلسات مستمر هیات مدیره با بدنه کانون و اعضای محترم مدیران ادواری  دارد، بیان نمودند: منتخبین محترم هیات مدیره دوره جدید از اعضای فعال و دلسوز در عرصه های مختلف کانون هستند و در دوره جدید هیات مدیره می بایست بر مسائل مهمی چون درآمد زائی، ارتباط با بدنه و اعضای محترم کانون در قالب فعالیت کمیسیون ها، توسعه و تقویت برند آموزشی کانون و لزوم اهتمام ویژه در برقراری ارتباط مناسب با نهاد های ذیربط مهندسی شهری و استانی  تمرکز داشته باشند.

در ادامه جلسه اعطای لوح تقدیر به هیات مدیره دوره شانزدهم و پرسنل کانون توسط تعدادی از مدیران ادواری انجام شد. 

 

 

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 24 / 2 / 1397 - 11:16 , تعداد بازدید 261 , آخرین ویرایش 24 / 2 / 1397 - 12:38