خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
دوشنبه 31 تير 1398

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


در این جلسه اعضای هیات مدیره پس از تبادل نظر و بیان دیدگاه کلیه اعضا مسئول هر یک از کمیسیون ها را به شرح ذیل انتخاب نمودند: آقای مهندس سید یاسر شفیعی امرئی، مسئول کمیسیون روابط عمومی، آقای مهندس علی اکبر صالحی هیکوئی مسئول کمیسیون فرهنگ و هنر، آقای دکتر مسعود احمدی گرجی مسئول کمیسیون آموزش، آقای مهندس سلمان کلانتری مسئول کمیسیون رفاه، آقای مهندس فرهاد فرزاد مسئول کمیسیون ورزش، آقای مهندس کمیل ستوده مسئول کمیسیون ارتباط با صنعت و دانشگاه و در خصوص کمیسیون نشریه شورای سردبیری متشکل از آقایان مهندس امیر فولادی، مهندس سید رضا سلیم بهرامی و خانم مهندس سارا متولی و آقای مهندس امیر فولادی به عنوان نماینده کمیسیون در هیات مدیره منتخب گردیدند.

در ادامه جمعی از نمایندگان هیات مدیره و پیشکسوتان خانه هنرمندان ساری طبق درخواست قبلی ایشان مبنی بر برگزاری جلسه مشترک، در جلسه حضور یافتند. نماینده کانون هنرمندان ضمن بیان مختصری از وجوب شکل گیری کانون هنرمندان ساری و تلاش های صورت گرفته برای ثبت در وزارت کشور ، بیان نمودند که 14 انجمن تخصصی زیرمجموعه کانون هنرمندان است و این کانون به عنوان اولین کانون مردم نهاد فرهنگی و هنری با مجوز وزارت کشور تاسیس شده و غیرانتفاعی و غیرسیاسی است و با توجه به وجود فصل مشترک در عرصه فعالیت های فرهنگی و هنری بین دو کانون خواستار تعامل بیشتر و همکاری دوجانبه در برگزاری مراسم فرهنگی و هنری شدند.

آقای مهندس احتشامی ریاست کانون مهندسین ساری ضمن خیرمقدم به حاضرین وابراز خرسندی از شکل گیری کانون هنرمندان ساروی پیشینه ای از سوابق و فعالیت های کانون مهندسین ساری را ارائه دادند؛ ضمن اینکه بیان نمودند یک از اهداف هیات مدیره فعلی افزایش دامنه ارتباط کانون با دیگر سازمان های مردم نهاد و ارگانها و  نهادهای مرتبط با حوزه فعالیت در چارچوب اساسنامه است. در کانون مهندسین ساری در طی سی سال گذشته همواره بر ارزش فرهنگ و هنر و اخلاق مهندسی تاکید شده و کارگروه هایی نیز در این زمینه فعالیت می نمایند. برگزاری مراسم آیینی، نشست های ادبی و شب شعر و گردهم آیی مهندسین در قالب گلگشت ها و طبیعت گردی نیز در برنامه کانون بوده است.

آقای مهندس امینی نایب رئیس هیات مدیره کانون نیز ضمن خیرمقدم به اعضای حاضر و ابراز خرسندی بابت وجود چنین کانونی در شهر ساری بیان داشتند که در مورد مسائل فنی و حرفه ای مهندسی و مسائلی که به حوزه فعالیت کانون مهندسین ساری مربوط می شود آمادگی کامل برای همکاری وجود دارد.

آقای مهندس آرمان بابائی خزانه دار کانون نیز جای خالی اعضای کمیسیون فرهنگ و هنر به خصوص مهندس علی اکبر صالحی در این جلسه را یادآور شدند و ابراز امیدواری نمودند با تداوم ارتباط و تعامل بین دو کانون جلسات مشترکی با کمیسیون های فرهنگ  وهنر روابط عمومی کانون مهندسین برگزار گردد.

در ادامه سایر اعضای حاضر نیز مسائلی در خصوص مشترکات دو کانون بیان نمودند؛ آقای مهندس محسنی مسئول گروه کوهنوردی کانون نیز ابراز امیدواری نمودند که در سایه همدلی و صمیمیت موجود و در کنار هم اهداف دو مجموعه پی گرفته شود و تا جایی که در توان ماست در این زمینه دریغ نداریم.

در پایان مقرر گردید نمایندگانی از دوطرف بمنظور عملیاتی نمودن فعالیت های مشترک معرفی گردند و شروع این فعالیت ها از برنامه طبیعت گردی باشد.

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 10 / 5 / 1397 - 9:23 , تعداد بازدید 126 , آخرین ویرایش 10 / 5 / 1397 - 9:27