خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


به گزارش روابط عمومی جلسه هیأت مدیره کانون مهندسین ساری با کاندیداهای ساروی انتخابات نظام مهندسی در روز یکشنبه مورخ 97/05/21 در محل کانون برگزار گردید.

در این جلسه  که در راستای حمایت کانون مهندسین ساری از کاندیداهای شهر ساری در انتخابات پیش روی نظام مهندسی استان مازندران برگزار گردید؛ آقای مهندس نیما احتشامی ریاست کانون ضمن تاکید بر اهمیت مشارکت اعضا در سطح استان در انتخابات و اهمیت تعداد کرسی هایی که هر شهر و منطقه در هیات مدیره به خود اختصاص می دهد بیان داشتند، اعضای ساروی هیات مدیره در دوره قبل تلاش های مناسبی را در جهت همراهی و همیاری با کانون داشتند؛ همچنین لازم است ملاک هایی برای کاندیدای اصلح تعیین شود، برنامه کاندیداها مشخص باشد و اینکه کاندیداهای محترم به تعهدات و وعده های خود پایبند باشند. کانون مهندسین ساری  با توجه به سابقه طولانی موجودیت خود همواره نقشی قوی و موثر در انتخابات داشته است و قطعا در این دوره نیز تاثیرگذار خواهد بود. تعداد مهندسین ساروی عضو نظام مهندسی کم نیست؛ لازم است مشارکت آنها بیشتر احساس شود. تعیین شاخص ها و معیارهایی که مد نظر هر کانون است می تواند در این امر راهگشا باشد.

در ادامه هر کدام از کاندیداهای محترم ضمن استقبال از حمایت کانون ساری از ایشان دغدغه ها و روش های موثر مدنظرشان برای تبلیغات و حضور پررنگ اعضای کانون در انتخابات نظام مهندسی مازندران بیان داشتند؛ لزوم انجام فعالیت های  تبلیغاتی شهری و استانی، تعیین اهداف مورد قبول کاندیداها توسط کانون، معرفی وظیفه و اختیارات هیأت مدیره سازمان به اعضا ، اطلاع رسانی به اعضا در خصوص جلسات هم اندیشی و معارفه کاندیداها از طریق ارائه فرصت برای صحبت با کاندیداها با حمایت مالی خود کاندیداها، چاپ ویژه نامه انتخاباتی شامل رزومه کاندیداها، برنامه و اهداف هر کدام، رایزنی با کانون های سایر شهرها از موارد مطروحه در جلسه بود. در انتها کلیه حاضرین بر رعایت اصول اخلاق انتخاباتی و عدم تخریب رقبا در فرایند انتخابات تاکید نمودند.

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 24 / 5 / 1397 - 10:25 , تعداد بازدید 150 , آخرین ویرایش 24 / 5 / 1397 - 10:26