خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


به دعوت قبلی هیات مدیره، مدیران ادواری کانون در جلسه روز سه شنبه هیات مدیره مورخ 97/05/23 حضور یافتند و پیرامون موضوعات روز کانون و مسائل و مشکلاتی که هیات مدیره این دوره با تمامی محدودیت ها متحمل شده اند بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.

آقای مهندس نیما احتشامی ریاست کانون ضمن عرض سلام و خیر مقدم به حاضرین پیرامون عملکرد هیات مدیره فعلی از شروع دوره تاکنون مطالبی را عنوان نمودند؛ در خصوص مکاتبات هیات مدیره با نهادهای ذیربط در مسائل کانون و مسائل مهندسی و در خصوص پیگیری های بعمل آمده برای مطالبات کانون، فعالیت های ورزشی و مقام اول تیم شطرنج در مسابقات استانی، برگزاری برنامه های فرهنگی نظیر شب شعر، برنامه آموزش کانون، شروع فعالیت کمیسیون های کانون و ... توضیحات مبسوطی را ارائه دادند.

ایشان ضمن تشکر از همیاری مدیران ادواری خواستار برگزاری جلسات منظم و کمک و همفکری مدیران ادواری با هیات مدیره کانون به ویژه در خصوص جذب اعتماد و مشارکت بیشتر اعضا در برنامه های کانون شدند .

همچنین عنوان شد، در خصوص نیاز به بازنگری اساسنامه و نظام نامه مالی کانون و نیز آیین نامه انتخابات و اداره مجامع کانون نیاز به همفکری مدیران ادواری با هیات مدیره وجود دارد.

در ادامه آقای مهندس بابائی نیز توضیحات کاملی و جامعی در خصوص پیگیری های بعمل آمده در مورد پرونده مالیاتی کانون ارائه دادند و آقای مهندس صالحی ضمن بیان توضیحات لازم،اعلام آمادگی جهت همراهی در این راستا نمودند.

اعضای کمیته مدیران ادواری نیز از دغدغه ها و مسائلی که در دوره کنونی حائز اهمیت است نظیر جذب مشارکت بیشتر اعضای کانون، ارتباط موثر کانون با مردم و اطلاع رسانی فعالیت های کانون برای مردم و شناسایی و پاسخ موثر به نیازها و توانمندیهای بدنه کانون مطالبی را مطرح نمودند.

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 24 / 5 / 1397 - 10:38 , تعداد بازدید 180 , آخرین ویرایش 27 / 5 / 1397 - 9:15