خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


سی و چهارمین جلسه هیات مدیره کانون عصر روز سه شنبه 97/06/13 برگزار شد؛

در ابتدای جلسه در خصوص برگزاری دوره های آموزشی متره و برآورد، صورت وضعیت نویسی و مدیریت پروژه، ویژه مهندسین مجری تبادل نظر صورت پذیرفت  و مقرر گردید به انجمن اطلاع رسانی گردد. با عضویت  آقای مهندس یحیی حسن نیا موافقت گردید و مقرر گردید در خصوص برگزاری مسابقات استانی تنیس روی میز نامه اعلام آمادگی میزبانی کانون ساری به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ارسال گردد.

در ادامه جلسه اعضای محترم هیات مدیره کانون قائمشهر به دعوت قبلی و با هدف برقراری ارتباط بیشتر و پیگیری اهداف مشترک دوکانون، در جلسه حضور یافتند. در ابتدا آقای مهندس نیما احتشامی ریاست کانون ساری ضمن عرض سلام و خیرمقدم به حاضرین، شرح فعالیت ها و مسائل مبتلابه کانون مهندسین ساری را بیان نمودند و تاکید داشتند با توجه به شرایط به وجود آمده بدلیل کسر حق السهم در کلیه کانون های استان برنامه ریزی ها و تلاش هایی به جهت درآمد زایی صورت گرفته است و با توجه به مشابهت کارکردی کانون ها لزوم برقراری ارتباط گسترده تر، برگزاری همایشها و دوره های آموزشی مشترک و استفاده از پتانسیل جمعی مهندسین عضو کانون ها در سطح استان برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف مندرج در اساسنامه هایشان بیش از پیش احساس می شود.

آقای مهندس یعقوبی ریاست هیات مدیره کانون قائمشهر نیز ضمن تشکر از دقت نظر هیات مدیره کانون ساری در برقراری ارتباط بین دو کانون در برهه کنونی به سابقه درخشان کانون مهندسین ساری در زمینه آموزش و پیشرو بودن کانون ساری در زمینه برگزاری همایش های ملی، استانی و منطقه ای اشاره داشتند و در خصوص همکاری مشترک دو کانون در زمینه برگزاری همایشها و دوره های آموزشی و امور ورزشی و رفاهی اعلام آمادگی نمودند. همچنین ایشان بیان داشتند، در مورد تفاهم نامه های رفاهی مانند اسکان در هتلها، استفاده از خدمات پزشکی و پیراپزشکی و سایر خدمات که در هر دو کانون وجود دارد، امکان انعقاد تفاهم نامه مشترک سه جانبه و استفاده اعضای دوکانون از خدمات ارائه شده وجود دارد.

در انتها مقرر گردید نمایندگانی از هر دوکانون تعیین و در خصوص مسائل مورد بحث و همکاری مشترک دو کانون در آینده برنامه ریزی و پیگیری نمایند.

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 14 / 6 / 1397 - 9:42 , تعداد بازدید 93 , آخرین ویرایش 14 / 6 / 1397 - 9:46