خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
سه شنبه 8 اسفند 1402

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


شصت و چهارمین جلسه هیات مدیره در تاریخ 1402/06/28برگزار گردید;

در ابتدای جلسه در خصوص نامه ها و اقدامات صورت گرفته در هفته گذشته توضیحاتی ارائه گردید.

بر اساس پیشنهاد خریدار محترم در جلسه هیات مدیره حضور یافته و در خصوص شرایط فروش و تهاتر املاک مذاکره گردید و مقرر گردید تا هفته آینده با بررسی شرایط کانون و نیاز سنجی ها میزان نقدینگی به منظور تامین محل دفتر کانون نسبت به انتخاب املاک اقدام و جلسه آتی در هفته بعد برگزار گردد.

مقرر گردید در تاریخ 17 و 18 مهر آزمون جامع آزمایشی ورود به حرفه رشته معماری برگزار گردد.

مقرر گردید در صورت جذب اسپانسر نسبت به برگزاری مراسم فرهنگی( کنسرت_شب یلدا_ شب شعر و ...) با مجموعه دارای مجوز مذاکرات لازم جهت عقد قرارداد صورت گیرد.

با توجه به درخواست کافه رستوران کوپر با انعقاد تفاهم نامه همکاری جهت ارائه خدمات به منظور استفاده اعضا از امکانات با تخفیف 10 درصد موافقت می گردد.

بر اساس مذاکرات صورت گرفته کمیته آموزش با سرکار خانم تفرشیان با برگزاری دوره جدید آمادگی آزمون کارشناسی رسمی ویژه دی ماه موافقت گردید.

با توجه به مذاکرات صورت گرفته با سرکار خانم تفرشیان با برگزاری دوره ورود به حرفه رشته های مهندسی معماری و عمران ( نظارت و اجرا) از ابتدای آبان موافقت می گردد.

با برگزاری دوره جمع آوری، انتقال، تصفیه و باز استفاده فاضلاب در ساختمان با امتیاز نظام ارجاع ویژه مهندسین مکانیک با تدریس آقای حسام شیوائی در تاریخ 4 و 5 مهر موافقت می گردد.

 

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 18 / 9 / 1402 - 15:35 , تعداد بازدید 31