خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
يكشنبه 24 تير 1403

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


آیین جشن شب یلدای سال 96 کانون مهندسین ساری شب چهارشنبه مورخ 96/10/06 در باشگاه برق ساری با حضور تعداد زیادی از اعضا و خانواده هایشان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم آقای مهندس نیما احتشامی ریاست محترم کانون مهندسین ساری ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و مدعوین، فلسفه شب یلدا را قدر دانستن لحظه های با هم بودن و در کنار هم به استقبال زمستان که فصل سرما و سختی هاست، رفتن بیان نمودند و خاطر نشان کردند که این سنت دیرین یادآور این مفهوم است که برای عبور از هر سختی ای، نیاز به همدلی و با هم بودن است. ایشان همچنین به نمایندگی هیأت مدیره از زحمات اعضای کمیسیون های فرهنگ و ادب و مراسمات و همایش ها و نیز پرسنل کانون در برپایی این جشن تشکر و قدردانی کردند.

در ادامه مراسم که با حضور آقای مهندس دامادی، نماینده محترم ساری و میاندرود در مجلس، آقای دکتر مهران فرصت ریاست سازمان نظام مهندسی استان و اعضای هیأت مدیره سازمان، اعضای هیأت رئیسه دفتر نمایندگی و مهندسان پیشکسوت کانون همراه بود، آقای محسن اصغری عضو محترم کانون با ساز و آواز خود به مجلس شوری تازه بخشیدند و برخی از اعضای کانون نیز به شعرخوانی پرداختند تفألی نیز به دیوان حافظ زده شد. در این مراسم همچنین از زحمات اعضای کمیسیون های فرهنگ و ادب و مراسمات و همایش ها، در مدت عضویت در این کمیسیون ها با اهدای لوح تقدیر، قدردانی به عمل آمد. 

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 9 / 10 / 1396 - 10:42 , تعداد بازدید 1921 , آخرین ویرایش 10 / 10 / 1396 - 13:25