خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


به گزارش روابط عمومی جناب آقای دکتر دامادی نماینده محترم شهرهای ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی که خودشان نیز از اعضای کانون مهندسین ساری هستند در جلسه هیأت مدیره کانون شرکت نمودند.

در این جلسه که عصر روز شنبه مورخ 97/05/20 در محل کانون برگزار گردید، اعضای هیأت مدیره ضمن تشکر و قدردانی از حضور دکتر دامادی و دغدغه های ایشان نسبت به امور مربوطه کانون و مسائل صنفی مهندسین به بیان مسائل و مشکلات کانون پرداختند و ضمن برشمردن اقدامات انجام شده برای رفع این موانع، خواستار تداوم اینگونه نشست ها و استفاده از پتانسیل دکتر دامادی برای ارتباط بیشتر کانون با مسئولان شهری و استانی و تبیین بیشتر نقش کانون مهندسین در سطح شهر گردیدند.

دکتر دامادی نیز ضمن اظهار خوشنودی از حضور در این جلسه ضمن تأکید بر اهمیت نقش کانون مهندسین و اشاره به سابقه دیرینه این مجموعه مهندس بنیان، از پیگیری های اعضای هیأت مدیره برای حل مشکلاتی که کانون در حال حاضر درگیر آن است قدردانی و بیان نمودند در این راه همراه و همگام با هیأت مدیره هستند و برای ادامه پیگیری ها و ایجاد ارتباطات لازم با مسئولان اعلام آمادگی نمودند.

همچنین در این جلسه برخی از مسائلی که کانون در ارتباط با سایر ادارات دیگر دارد و نیز در خصوص باشگاه کانون و بهره برداری از آن، استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری و ... هم اندیشی صورت پذیرفت و در خصوص راهکارها و فراهم آوردن زمینه مذاکرات لازم با مسئولین شهری و استانی بحث و اقدام گردید.

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 22 / 5 / 1397 - 12:20 , تعداد بازدید 140 , آخرین ویرایش 22 / 5 / 1397 - 12:54